Hakkımızda


Özel şoförlü araç ile siz sadece rahatınıza bakınGörünümüne özen gösteren sürücülerimiz, hijyen standartlarını zirveye taşıyan araçlarımızla birlikte size üstün müşteri memnuniyeti sunmayı hedefliyor. Başta İstanbul şöförlü vito kiralamak olmak üzere, hizmet sunduğumuz her şehirdeki kurumsal VIP transfer servisimizden yararlananın.

Kurumsal ve kişisel şoförlü araç kiralama ihtiyaçlarınızda binek otobüs, lüks araç ve VIP araç seçenekleri ile günlük, haftalık ve aylık araç kiralayabilirsiniz. Uzun ve kısa dönem şöförlü araç kiralama hizmeti almak isterseniz size en kısa sürede yardımcı olacağız. Her zaman en konforlu ve lüks araçları size eksiksiz bir şekilde sunuyoruz.

Vip Yolcu taşıma hizmeti ile turizm seyahat, gezi, organizasyon hizmetleri, yolcu transfer hizmeti, kişiye özel lüks araç tahsis hizmeti her yöne gidiş ve dönüş olarak sağlanmaktadır.

Güleryüzlü uzman kadromuzla kişiye özel vip araç tahsis hizmeti ile dilediğiniz süre boyunca hizmetinizdeyiz.

Kaliteli, güvenli, konforlu ve en ucuz transfer planlarınız için 7/24 şöförlü araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Mükemmel Hizmet, harika insanlara ve gerçek deneyimlerle başlar. Her zaman dakikliğin ve güvenli sürüşün önemini anlayan, müşteri hizmetlerinin her türlü inceliğini bilen bir sürücü ile çalışacağınızdan emin olabilirsiniz.

VIP transfer ücretleri de firmamız tarafından en uygun şekilde ayarlanmıştır. Varmak istediğiniz noktaya en hesaplı ve konforlu şekilde gitmeniz için sizlere hem ekonomik hem de rahat bir yolculuk vaat ediyoruz. Bizleri günün 24 saati arayabilir, aklınıza takılan noktaları sorabilir ve VIP transfer hizmetimizden dilediğiniz an faydalanabilirsiniz.

VIP transfer hizmetleri ve kalabalık grupların ihtiyaçları için VIP minibüs kiralama hizmetimiz dahilinde farklı özelliklere sahip olan minibüsleri kiralayabilirsiniz. Deri döşemeli koltuklar, TV-DVD, internet bağlantısı ve çay- kahve makinesi gibi birçok farklı özelliğe sahip olan VIP minibüslerle sizi kaliteli bir yolculuğa davet ediyoruz.

Call Now Button
Bize Yazın!
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?